Dostawa

1. W przypadku wyboru przez Klienta:
a) płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki,
b) płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży – w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane.
c) płatności gotówką przy odbiorze osobistym przesyłki, Klient zobowiązany jest dokonać płatności przy odbiorze przesyłki w terminie 10 dni od dnia otrzymania informacji o gotowości przesyłki do odbioru.

Maksymalna waga jednej paczki obsługiwanej przez kuriera wynosi 29 kg.

2. Wysyłka Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
a) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży,
b) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznej lub kartą płatniczą – od dnia zaksięgowania się płatności na rachunku bankowego Sprzedawcy.

3. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie wskazanym w opisie Produktu. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.

4. Dostawa Produktu odbywa się wyłącznie na terenie Polski.

* 5. Usługa „Zamów do godziny 9:00 – Wyślemy tego samego dnia” nie obejmuje formy płatności: Wpłata na konto bankowe. W tym przypadku towar jest wysyłany po zaksięgowaniu wpłaty.

Sprzedaż hurtowa
Realizujemy również zamówienia dla odbiorców hurtowych, sklepów, restauracji, piekarni, pizzerii, w tym produkty w opakowaniach 25 kg i 50 kg.
Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych cen.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą – prosimy o Kontakt