Płatki

Smaczne i sycące płatki zbożowe to bez wątpienia jedna z chętniej wybieranych propozycji śniadaniowych. Są bardzo szybkie i łatwe w przygotowaniu, dlatego stały się popularną oraz smaczną przekąską w ciągu dnia, gdy nie dysponujemy zbyt dużą ilością czasu. Uniwersalność ekologicznych płatków zbożowych pozwala na niemal nieograniczone możliwości ich wykorzystania! Coraz częściej stają się składnikiem dietetycznych deserów, zup, domowego pieczywa, a także klasycznej panierki. Dodaj płatki zbożowe do swojego codziennego jadłospisu i ciesz się korzyściami, jakie niosą dla zdrowia!

Cenne właściwości ekologicznych płatków zbożowych

Oprócz łatwości przygotowania i uniwersalności zastosowań, płatki zbożowe charakteryzuje także wyjątkowy smak oraz drogocenne właściwości odżywcze. Stanowią źródło wielu witamin i składników mineralnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu m.in.:

  • witaminy A, E ,D oraz witaminy z grupy B – które regulują pracę układu nerwowego;
  • potas, żelazo, cynk i magnez – pierwiastki niezbędne do prawidłowej pracy naszego organizmu;
  • błonnik – regulujący pracę układu pokarmowego;
  • białko i kwasy ferulowe – wzmacniające naczynia krwionośne.

Jeśli chcesz cieszyć się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem, a także zadbać o wygląd swoich włosów, cery i paznokci – wprowadź ekologiczne płatki zbożowe do swojej diety.

Różnorodność konsystencji dostępnych w naszym sklepie płatków, pozwoli na wykorzystanie produktów do przygotowania wielu smakowitych i pełnowartościowych dań.

Jakie płatki zbożowe wybrać?

Aby cieszyć się pełnią smaku i niezwykłymi walorami prozdrowotnymi warto sięgnąć po ekologiczne płatki zbożowe od certyfikowanych dostawców. W trosce o najwyższą jakość, EKO Hillar oferuje produkty bazujące na zbożach pochodzących z upraw ekologicznych. Szeroki asortyment pozwoli Ci stworzyć jadłospis dostosowany do Twoich potrzeb, a przy tym codziennie troszczyć się o zdrowie własne, a także najbliższych.